X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
Yalnız Bilişim ve Teknoloji 2022 Ankara'da bir rengin içinden çıktı. Tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederken bir yandanda Türkiye'deki kitlelere bunları anlatarak hem müşterilerini hemde kendi farklarını ortaya koymaya başlamıştır. Türkiye'nin önde gelen firmaları tarafından fark edilen Yalnız Bilişim ve Teknoloji kendini geliştirme amacını hiç bir zaman unutmamakla kendini yenilemeye devam etmiştir.
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.

MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR.
Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız ürün ve hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak.[/H]

Değerlerimiz

Güvenilirlik, Duyarlılık, Müşteri Odakllık, Açıklık, Çözüm Odaklılık, Tutkulu Olmak, Esneklik

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak, Verimliliği sağlamak, Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak, Kalıcı müşteriler edinmek...

Neden Başarılıyız?

Orjinalliği ve kaliteden ödün vermektense kepenkleri kapatırız. İstekleri ve görüşlere her zaman açığız ama mantıksıza da dur demesini biliriz. Müşterilerimize gereksiz fazla para harcatmamayı prensip haline getirirdik. Yalnız Bilişim ve Teknoloji proje amaçlarını ve fikirlerini mücevher gibi saklamaz, ekibimizle müşterilerimize gönüllü eğitim veririz. (Biliriz ki, kaliteyi seçebilen ve kıymet veren ancak bilinçli müşterilerdir) Çalışanlarımızı kendini geliştirebilen kişiler arasından özenle seçeriz.


Ödeme Yöntemlerimiz ;
• Kredi Kartı (3D Secure)
• Bank Transfer ( EFT,HAVALE )
• Akbank
• Enpara
• Yapı Kredi
• Papara


Kurumsal Bilgilerimiz ;
Ünvan :  Yalnız Bilişim ve Teknoloji
Vergi No : Ulus
Vergi No : 69778125476
Yer saglayıcı belgesi Yalnız Bilişim ve Teknoloji
 Etbis : Tıkla Gör
Web site :www.yalniz.net
Firma Destek : info@yalniz.net

Powered by WISECP
Top